piątek, 9 maja 2014

Marzenia warte spełnienia...

Witajcie po długiej przerwie :)

Pogoda jest zmienna tak jak nastrój kobiet, teraz już wiemy co czują faceci :) W krótkim czasie wiele się zmieniło, zresztą nie ma co stać w miejscu. Udało mi się zrealizować projekt i wyjechać na plan M jak miłość. Jest to dowód na to, że trzeba spełniać swoje marzenia i nie należy się poddawać. Samorealizacja daje mnóstwo satysfakcji.W między czasie miło spędzałam czas ze znajomymi i na zakupach. Kupiłam sobie buty, bardzo fajne na lato, ale również teraz niezastąpione i różowa apaszkę- zwyczajną, ale przydatną :)  Dzisiaj tylko krótka wzmianka, mam nadzieję, że wraz ze zmieniającą się pogodą (oczywiście zmieniającą się na lepsze) przyjdą mi do głowy nowe pomysły. Może jakaś sesja? Zobaczymy jak to wyjdzie, ciągle brakuje czasu :( Trzeba to koniecznie zmienić, Patrycjo :) Dzisiaj mało o modzie, ale w najbliższym czasie postaram się to zmienić.
Na blogu mogę robić to co lubię, jest miejscem, w którym wyrażam siebie. Cieszę się, że znajdują się osoby, które czytają moje posty i zachęcają mnie do działania. To bardzo miłe i daje mnóstwo satysfakcji. Dziękuję :*


 
A o to kilka zdj z planu filmowego :)

 

Do zobaczenia wkrótce :*
           
Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

1 komentarz:

  1. Bardzo przydatny blog :)
    Tylko pozazdrościć takiego spełnionego marzenia :)
    Pozdrawiam i zapraszam do nas :)
    http://ordinaryladies.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń