wtorek, 31 marca 2015

Jak zakryć cienie pod oczami?

Witajcie :)

Zdjęcie w wykonaniu Sary Jaśniewskiej
No, to mamy wiosnę, a za oknem prószy śnieg... Jak zwykle wszystko na odwrót, w życiu jak i w pogodzie. Ostatnio miałam gorsze dni, uleciał ze mnie optymizm. Tak już czasem jest, że innych motywuje i pocieszam a sama siebie nie potrafię... No, ale już wracam do formy ;) Potrzebowałam trochę czasu, wyciszenia żeby przemyśleć pewne sprawy. Kolejny raz zrozumiałam, że nie warto się przejmować i poddawać a czerpać z życia całymi garściami. Niby znam swoją wartość i nikt nie musi mówić jaka jestem. Jednak miłe słowa usłyszane na swój temat zawsze dają mnóstwo energii i uśmiechu na resztę dnia. I za te słowa bardzo dziękuję :* Największą radość daje mi to, że mogę sprawić by inni się uśmiechali. Radość innych sprawia, że uśmiecham się jeszcze bardziej :) Każdego dnia uczę się czegoś nowego, otaczam się wspaniałymi ludźmi i cieszę się z tego bo w dzisiejszych czasach ciężko o szczerych i prawdziwych przyjaciół czy znajomych :) Ostatni czas dla wszystkich z mojego otoczenia był ciężki, może była to dla nas jakaś próba. Teraz już mogę powiedzieć, że takie
sytuacje pokazują jak silna więź nas łączy. Moje życie ciągle mnie zaskakuje, ale to dobrze, nie nudzę się ;) Czy jestem szczęśliwa? Jestem, cieszę się każdym dniem,a przynajmniej się staram. Za każdym razem kiedy "upadam" mam siłę żeby się podnieść. Mam świadomość, że nie upada ten kto nie próbuje ;) Nie chce marnować czasu jaki mi pozostał. Nie ma co dramatyzować, każdy dzień jest po to aby się czegoś nauczyć. Jeśli jest ciężko to znaczy, że idziesz w dobrą stronę. Nawet jeśli dziś mam gorszy dzień to nie znaczy, że kolejne też takie będą. Muszę nabrać więcej OPTYMIZMU. Życie może być piękne, jeśli tylko sprawi się, aby takie było. Jedyne Twoje ograniczenia to te, które sam tworzysz. Można osiągnąć wszystko. Zapytasz jak? CIĘŻKĄ PRACĄ- efekty i satysfakcja będą ogromne, Zwłaszcza jeśli sukces osiągniesz bez niczyjej pomocy :) Przede mną dużo pracy, ale przyzwyczaiłam się, że zawsze mam coś do zrobienia. Taka już jestem, nie potrafię odmawiać i wszystkich chce uszczęśliwić. Czasem niepotrzebnie się angażuje, potem cierpię, trochę na własne życzenie ;) No, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nie żałuje żadnej minuty mojego życia i będę to powtarzać ciągle. Czasem po prostu nie było warto, bo nikt nie mówił że dobre decyzje nie będą ranić. Czasem potrzeba czasu i dystansu, aby zrozumieć pewne sprawy. Niestety ceną za szczęśliwe chwile często jest smutek, tęsknota i łzy. Nie zawsze jest pięknie, ale i cierpienie przechodzi. Pamiętaj na zapas nie warto się martwić, na zapas warto się cieszyć. Nie myślę o przyszłości, chce aby DZIŚ było tym co sprawia, że moje życie jest wyjątkowe :) Nawet, krótka wizyta u kosmetyczki potrafi poprawić humor ;)A teraz pokażę Wam filmik, który podesłała mi moja siostra. Jeśli kiedykolwiek miałaś problem z cieniami pod oczami, to ten filmik jest dla Cb. Z pomocą w zwalczeniu tego problemu pojawiła się YouTuberka Deepica Mutyala. Jak sama mówi, ma obsesję na punkcie piękna. Ostatnio opublikowała nagranie, które w prosty i praktyczny sposób pokazuje jak zwalczyć niechciane cienie pod oczami ;) Zapraszam do oglądania.

                                             
Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

2 komentarze: