piątek, 13 marca 2015

Wiosenny look

Witajcie :)

Wreszcie chwila relaksu po całym tygodniu. Ostatni czas był ciężki, dużo nauki, bieżące problemy i jeszcze prawo jazdy. Było trudno i pewnie jeszcze będzie... byle do świąt. No, ale udało mi się zdać prawo jazdy, więc będzie już lżej. Raz jest lepiej a raz gorzej, ale najważniejsze żeby się nie poddawać :) Chyba przyzwyczaiłam się do takiego stanu rzeczy o ile, w ogóle da się przyzwyczaić. Wiem, że stale patrząc w przeszłość nigdy w pełni nie skorzystam z tego co może dać mi przyszłość. Nie chce dłużej się zamartwiać, wierzę że będzie lepiej. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, na ciepłe słoneczne dni. Dzisiejszy dzień, to powrót do czasów gimnazjum. Fajnie jest tak powspominać, czasem za bardzo narzekam. Tak na prawdę w życiu niczego mi nie brakuje. Zawsze może być lepiej, ale też i gorzej. Najważniejsze by doceniać to co się ma, bo w każdej chwili można to stracić. Od zawsze powtarzam, że od samego gadania nic się nie zmieni, trzeba mieć chęci i ogromne samozaparcie. Nigdy nie myśl, że masz złe życie tylko dlatego, że dzisiaj masz zły dzień. A jeśli na Twojej drodze napotykasz wiele trudności to znaczy, że jesteś stworzony by je pokonać. Nie poddawaj się, droga na szczyt nie jest łatwa. Po każdym upadku nie jesteś przegrany jeśli wstajesz i walczysz dalej. Przegrywa ten kto nie próbuje dalej walczyć, tylko jeśli podejmiesz wyzwanie jesteś zwycięzcą. Każda z nas jest wyjątkowa i nie powtarzalna. Uwierz w siebie i stań się kim tylko chcesz :) Wszystko zależy od nas samych!

A teraz kilka wiosennych stylizacji w moim wykonaniu. Dzisiaj wydanie typowo eleganckie, następnym razem wiosenny look w  wydaniu sportowym ;)Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

1 komentarz: