niedziela, 19 lutego 2017

Professional photo session | Profesjonalna sesja makijażu glamour z Edytą Bartkiewicz

Witajcie kochani :*


Dziś przygotowałam dla Was post dotyczący mojego udziału w sesji zdjęciowej z Edytą Bartkiewicz zorganizowanej w mojej szkole MAKE UP STAR :) Może zacznę od poczatku ;) Nasza nauczycielka p. Agnieszka Brudny poinformowała moją klasę o możliwości wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej makijażu, który wykonamy. Były trzy tematy glamour, smoky eyes i makijaż wieczorowy. Od razu w mojej głowie pojawiła sie myśl "A może warto spróbować?" Jakiś czas biłam sie z myslami, czy jestem wystarczająco przygotowana, żeby przygotować makijaż do sesji. Jednak chęć spróbowania czegoś nowego i sprawdzenia swoich możliwości wygrała, bo przecież nie miałam nic do stracenia ;) Wybór padł na makijaż glamour. Zaczęło sie od przygotowanie projektu makijażu na face chart'cie, rozmowa z opiekunką projektu i wybór modelki- została nią Aneta z agencji Eastern Models. Pierwszy raz współpracowałam z profesjonalną modelką, na początku miałam pewne obawy. Jednak zupełnie nie potrzebnie, dziewczyna, którą wybrałam była strzałem w dziesiątkę :) Niezwykle profesjonalna, otwarta i cierpliwa, bardzo miłą i owocna współpraca.

Poniżej możecie zobaczyć mnie w czasie pracy, jak również makijaż, który udało mi się stworzyć. Oczywiscie nie obyło się bez "niespodzianek" ;) Moja początkowa wersja makijażu w czasie pracy została zastąpiona, zmieniłam koncepcje i po długiej batalii z malowaniem ust osiagnęłam efekt, jakiego oczekiwałam :) Pierwszym moim założeniem były mocne śliwkowe, matowe usta, jednak zamieniłam je soczystą maliną, która moim zdaniem, jednak lepiej komponowąła się z całym makijażem :)

Sami oceńcie moją pracę i dajcie znać, czy Wam sie podoba :)

Zdjęcie: Edyta Bartkiewicz
Modelka: Aneta agencja Eastern Models
Makijaż, włosy: mua


BACKSTAGE

W trakcie wykonywania makijażu, oczywiscie pełne skupienie :)


I jeszcze zdjęcia zrobione przeze mnie po wykonaniu makijażu przy lampie :)

Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

9 komentarzy: