sobota, 26 października 2013

Makijaż oczu

Dzisiejszy dzień spędziłam z przyjaciółkami na zakupach. Szczerze mówiąc w sklepach nie było nic interesującego, ale ważne, że spędziłyśmy miło czas. Moim zakupem jest jedynie naszyjnik. Może nie jest on jakiś nadzwyczajny, ale rozweseli niejedną stylizację :)


Po powrocie trzeba było jednak zająć się lekcjami i nauką (co nie było już tak przyjemne). Ale wszystko ma swój czas... No dobra już koniec tego użalania się nad sobą...
Postanowiłam, że dzisiaj pokaże Wam jak, krok po kroku zrobić makijaż, który może przydać się na niejedną imprezę, czy randkę :)

Aby osiągnąć efekt przydymionego oka (tzw. smokey eyes) trzeba umiejętnie rozetrzeć cienie i kredkę w taki sposób, by nie było widać granicy pomiędzy cieniami. W przypadku takiego makijażu oczu, wskazane jest użycie utrwalacza makijażu (fiksera), by cienie nie zbierały się w załamaniu powieki.

Na dzisiaj to wszystko. Jutro pokażę Wam jak umiejętnie modelować twarz makijażem : )


Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

4 komentarze: