wtorek, 21 lipca 2015

Nominacja- Libster Blog Award

Siemanko :)

Bardzo dziękuję arfashionstyle.blogspot.com za nominowanie mnie do LBA! Nominacja Libster Blog Awords jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę'. Jest ona przyznawana w celu rozpowszechniania i wsparcia dla początkujących blogerów. Po otrzymaniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań, zadanych przez osobę, która Cie nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób( oczywiście należy ich o tym poinformować) i zadajesz im 11 pytań. I jeszcze jedno, nie możesz nominować osoby, która Cię nominowała.A o to pytanka do mnie:

1. Ile czasu zajmuje Ci dobór ubrań?
Hmm, jeśli wybieram się na coś szczególnie ważnego to na kilka dni wcześniej przygotowuję swój outfit. W normalne dni, kiedy chodzę do szkoły staram się szykować ubranie dzień wcześniej, ponieważ boję się, że rano nie będę wiedziała na co się zdecydować. Zwykle kiedy wybieram ubranie, przymierzam rzeczy a potem z braku czasu zostawiam je porozrzucane na łóżku, dlatego zdecydowanie wolę naszykować ubranie dzień wcześniej.
2. Kto zazwyczaj robi Ci zdjęcia na bloga?
Sesje jakie mam na blogu wykonuje zazwyczaj Ilona Liszewska, natomiast raz zdarzyło się, że była to Sara Jaśniewska. Są to dziewczyny w moim wieku, z wielką pasją. Sara to moja koleżanka z klasy, natomiast z Ilonką znam się od 3 lat i mamy bardzo dobry kontakt. Pozdrawiam :*
3. Malujesz się, na co dzień?
Tak, przed wyjściem z domu robię makijaż. Natomiast jeśli nigdzie się nie wybieram zdaję się na naturę ;)
4. Jesteś nocnym markiem, śpiochem, a może rannym ptaszkiem?
Zdecydowanie wolę pracować w nocy niż miałabym rano wykonywać jakąś pracę. Nie mam problemu ze wstawanie, jeśli wiem że trzeba wstać to nadzwyczajnie w świecie wstanę, natomiast zdecydowanie wolę dłużej poleżeć w łóżku.
5. Jaką najbardziej lubisz czekoladę i dlaczego?
Lubię wiele rożnych czekolad, oprócz gorzkiej, ta zupełnie do mnie nie przemawia. Ostatnio polubiłam Milkę oreo. Dlaczego? Po prostu odpowiada mi jej smak ;)
6. Uprawiasz jakiś sport, jeśli tak co on Ci daje, a jak nie to dlaczego?
Nie uprawiam konkretnego sportu, mam za mało czasu by zaangażować się w coś konkretnie. Jednak 3 lata z rzędu byłam na obozie koszykarskim, trochę żałuję, że w tym roku nie pojechałam. Lubie aktywność fizyczna i staram się ćwiczyć, jednak nie jestem w tym systematyczna. 
7. Jakie marzenie udało Ci się ostatnio spełnić?
Chyba spełnieniem moich marzeń była moja osiemnastka, było lepiej niż mogłabym, sobie wymarzyć. Jedno z moich marzeń spełni się już wkrótce, ponieważ wylatuję do Anglii na miesiąc. Teraz czekam aż reszta marzeń będzie się spełniać ;)
8. Rzecz, której nigdy nie wyrzucisz ze swojej szafy?
Jestem typem człowieka, który bardzo przywiązuje się do ludzi, ale i rzeczy. Nie mam nic 'nad szczególnego' co w tej chwili przychodzi mi do głowy.
9. Co chciałabyś kiedyś sobie kupić, na co teraz Cię nie stać?
Chyba nie będzie w tym nic dziwnego, jeśli powiem, że kocham buty <3 Myślę, że większość pieniędzy, jakich teraz nie mam przetraciłabym na buty, bo ich nigdy nie za wiele :) Jest kilka takich rzeczy, które śnią mi się po nocach, które chciałabym mieć, ale napisze o nich jak je zdobędę ;)
10. Interesuje Cię moda młodych polskich projektantów, jeśli tak to jakich?
Szczerze mówiąc  nie śledzę na bieżąco dokonać kogoś konkretnego, ale staram się podglądać różnych wschodzących projektantów,. Jednak głównie obiektem moich zainteresowań stają się blogerzy modowi, od których czerpię inspiracje :)
11. Popełniłaś kiedyś modową wpadkę?
Pewnie tak, nie jestem idealna. Chodź w tym momencie akurat nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy.Nominuję:
http://szafaaleksandry.blogspot.com/
http://styleev.blogspot.com/
http://www.lubieczern.pl/
http://natalia-szymurska.blogspot.com/
http://creativebys.blogspot.com/
http://dominikalicious.blogspot.com/
http://czokomoreno.blogspot.com/
http://agnieszka-pinkdog.blogspot.com/
http://sann---sunny.blogspot.com/
http://visnafashion.blogspot.com/
http://stylishblogstory.blogspot.com/


A teraz pytania do Was:

1. Co skłoniło Cię do założenia bloga i jak długo już go prowadzisz?
2. Co daje Ci prowadzenie bloga?
3.Czym zajmujesz się na co dzień?
4. Jakich kosmetyków do pielęgnacji twarzy najczęściej używasz i jakie polecasz?
5.Co lubisz robić w wolnym czasie?
6. Co cię inspiruje?
7. Co najczęściej lubisz kupować?
8. Czym się interesujesz?
9.Twoja ulubiona część garderoby?
10. Bez czego nie mogłabyś żyć?
11. Twoje największe marzenie?
Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz