wtorek, 5 listopada 2013

Co mówi o Tobie sposób, w jaki piłujesz paznokcie?

Witajcie! :) Dzisiaj zamieszczam post, który może na początku wydać się trochę dziwny. Bo niby jak to możliwe, że kształt paznokci może mówić nam coś o człowieku? Przekonajmy się, czy jest to możliwe :)

Paznokcie kwadratowe

Jesteś typem eksperymentatorki w każdej sferze życia - modowej, urodowej, imprezowej i miłosnej. Uwielbiasz próbować nowych rzeczy, działasz szybko i spontanicznie. Gdyby ktoś zaproponował Ci ekspresową teleportację na Ibizę, nie zawahałabyś się ani przez moment, bo ryzyko i zabawa to Twoje drugie (i trzecie) imię.

Odważne kroje, neonowe kolory, nietuzinkowe fryzury i pełne ekspresji zachwanie - oto cała Ty - zawsze otoczona paczką wiernych, ekscentrycznych znajomych, chętnych by realizować z Tobą najdziwniejsze pomysły. 

Paznokcie ultrakrótkie

Lubisz żyć spokojnie i bez stąpania wzdłuż ryzykownej krawędzi czy to stylu, czy międzyludzkich relacji. W Twojej szafie dominują spokojne kolory, a w kosmetyczce produkty, którym wierna jesteś od lat. Być może masz nawet swoje ulubione perfumy, które stały się Twoją zapachową sygnaturą?

Dzięki wrodzonej dyskrecji, skromności i stonowaniu, stałaś się zaufaną powiernicą swoich przyjaciółek, a i faceci często zbliżają się do Ciebie i zwierzają z rozmaitych rozterek - Twoje usposobienie jest kojące, a ciepło którym obdarzasz bliskich sprawia, że problemy nagle tracą na znaczeniu.

Paznokcie wyostrzone

Tak jak ostre są czubki Twoich palców, tak wyrazista jest Twoja natura - nieprzewidywalna i zaskakująca. Z Tobą nigdy nic nie jest pewne - w jednej chwili spokojna i uśmiechnięta, za moment możesz urządzić facetowi spektakularną awanturę, ale bez obaw - w głębi duszy bardzo go to kręci!

Zarówno swoim bliskim, jak i sobie, wciąż dostarczasz silnych emocji. Uwielbiasz mocne kolory, wyraziste szminki, słodkie perfumy i pikantne jedzenie. Chętnie nosisz buty na wysokich obcasach, zakładasz spore ilości biżuterii i... wychodzisz na całonocne szaleństwa klubowe. Dla Ciebie noc nigdy nie jest zbyt długa, a drink zbyt mocny - kochasz szaleć, a szaleństwa kochają Ciebie!

Paznokcie migdałowe

Jesteś elegancka i wyrafinowana. Lubisz klasyczne kino i stare seriale z lat 80-tych. Zawsze marzyłaś, by być trochę jak wyniosła Blair Waldorf, a trochę jak Lady Di. Interesujesz się sztuką, a w modzie inspirujesz bardziej trendami couture niż prêt-à-porter.

Czasami obrażasz się z byle powodu tylko po to, żeby podkreślić swą naturę księżniczki. Twoi znajomi przyznają, że fochy to element Twojej osobowości, ale już do nich przywykli i wiedzą, że są zupełnie niegroźne.

Paznokcie typu squoval, czyli opiłowane na prosto, ale o zaokrąglonych krawędziach

Tak w życiu, jak i w modzie i stylu nie przepadasz za eksperymentami. Włosy najczęściej upinasz w klasycznego koka, na powiekach malujesz czarne kreski, a usta podkreślasz różowym glossem. Jesteś wielbicielką projektów by Armani, Tom Ford i de la Renta, które wspaniale odzwierciedlają Twoje upodobania.

Twoi bliscy uważają Cię za osobę godną zaufania i dyskretną. Wiele razy występowałaś w roli rozjemcy, godząc ze sobą zwaśnionych przyjaciół. Marzysz o spokojnych wakacjach z dala od miejskiego gwaru, najlepiej na drugim końcu świata. Często sięgasz po filozoficzną literaturę, która pomaga Ci odpowiadać na dręczące Cię pytania o sens życia i istnienia.

Ile w tym prawdy? Nie wie nikt, jedno jest pewne lubimy się utożsamiać z takimi rzeczami :))

Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

2 komentarze: