niedziela, 10 listopada 2013

Jak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej?

Mimo, że wyglądają doskonale, wciąż im mało! Chcą być jeszcze wyższe, jeszcze chudsze, jeszcze zgrabniejsze! Modelki - obsesyjnie walczące o perfekcję, opanowały w pełni wszelkie techniki maskujące. Grając kolorami, krojem i fakturą, sprawiają, że gdy biegną ulicą na casting lub kolejne show, wprost nie można oderwać od nich wzroku! 

Co więcej, w swojej zabawie w optyczne odchudzanie, nie zapominają o ostatecznym, super szykownym efekcie. Nudne umundurowanie modelek złożone z obcisłych dżinsów - rurek, białego topu i skórzanej ramoneski to już przeszłość. Teraz nie tylko weteranki zawodu, ale i pełne zapału nowicjuszki, prezentują sylwetkę, manifestując jednocześnie swoją osobowość!
 
7 top trików top dziewczyn do skopiowania:
 
1 Czerń w wydaniu totalnym - to absolutna podstawa, po pierwsze wyszczupla i wysmukla, po drugie - nadaje stylizacji całej masy miejskiego wyrafinowania!
 
2 Over sizeowa góra - świetna, gdy masz kompleks masywnych nóg. Im więcej jest na górze, tym mniej wydaje się być na dole.
 
3 Botki z odstającą cholewką - efekt: ultraszczupła łydka i chudziutko prezentująca się pęcina.
 
4 Luźne szorty / spódniczki na planie koła - im bardziej odstają od nóg, tym szczuplej wyglądasz!
 
5 Wielka torba - im ona jest obszerniejsza, tym Ty wydajesz się drobniejsza. To prosta gierka, wykorzystująca zjawisko kontrastu.
 
6 Pullover przewiązany wokół talii - idealny, gdy brakuje Ci seksownego wcięcia w talii lub uważasz, że masz chłopięcą sylwetkę. Maskuje obwód w pasie większy niż 58 oraz obwód bioder węższy niż 87.
 
7 Faktura z połyskiem - skórzane spodnie i lakierowane legginsy nie tylko wydłużają nogi, ale sprawiają, że wydają się bardziej kościste - zupełnie jak u antylopy!
 
Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz