niedziela, 10 listopada 2013

Odżywka do paznokci

Wiele z nas chciałaby mieć piękne i zdrowe paznokcie lecz ciężko jest uzyskać zamierzony efekt. Wybór odżywki nie może być przypadkiem. Ja znalazłam tą, która moim zdaniem jest najlepsza. Sama miałam bardzo zniszczone paznokcie, a teraz naprawdę jestem z nich zadowolona i nie są one już moim  kompleksem :))
Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swoich paznokci to koniecznie musisz wypróbować tę odżywkę:)) 
Kosztuje ok. 12zł

Wiele problemów, jedno rozwiązanie:


1.Zniszczone
2. Rozdwajające się
3. Cienkie
4. Kruchliwe
5. Łamliwe
6. Matowe
7. O nierównej powierzchni


Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.


Karolina S
Karolina S

Intresuje się modą i wizażem. Lubię również przeczytać dobrą książkę czy spotkać się ze znajomymi. Jestem otwarta, kontaktowa i empatyczna. Moje życie może jest zwykłe, ale jest moje i za to je kocham.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz